Steve Stephens

Vrah na ulici popravil staříka, vysílal to na Facebooku! Hledají ho

Vrah na ulici popravil staříka, vysílal to na Facebooku! Hledají ho
Zdroj: facebook

Američtí policisté jsou v pohotovosti. Pátrají po vrahovi, který na ulici chladnokrevně zavraždil starého muže a jeho popravu vysílal živě na Facebooku. Chlubí se tím, že údajně zabil i další lidi. Vrah je na útěku, v bílém voze a bude patrně někde ve státě Ohio či přímo ve městě Cleveland.

Vrahem je sedmatřicetiletý Steve Stephens a o jeho vině není pochyb. Nejenže se k vraždě přiznal, ale ještě ji přes svůj mobil živě přenášel na Facebooku.

Na záběrech je vidět, jak vystoupí z auta, na chodníku přijde ke starému muži a chladnokrevně ho popraví jedinou střelou do hlavy. Oběť stačí jen zvednout ruce v obraně před namířenou zbraní.


Videozáznam tohoto brutálního činu najdete ZDE. Varujeme však před opravdu drastickými záběry.

Zdroj: facebook

Policie podle agentury AP potvrdila, že obětí se stal čtyřiasedmdesátiletý Robert Goodwin. Proti silnému a především ozbrojenému muži neměl šanci. Ani na útěk, ani na obranu.

Související obsah

Policisté se při pátrání zaměřují na Cleveland, druhé největší město ve státě Ohio. Vrah, Steve Stephens uniká v bílém voze s dočasnou poznávací značkou. Šéf policie ve městě, Calvin Williams, už muže vyzval, aby se vzdal policii.

Není ještě jasné, jestli nemá na svém kontě obětí víc, jak sám tvrdí. Policie to současně s pátráním zkouší ověřit.

Steve Stephens po vražedném útoku:

NEPŘEHLÉDNĚTE:

VIDEO JE ODHALILO: Isis natáčí vraždy rukojmích v ateliérech?!

tn.cz / gar
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz