Otec

Bláznivé počasí má další oběti! Otec s dcerkou zemřeli na rybách

Bláznivé počasí má další oběti! Otec s dcerkou zemřeli na rybách
Zdroj: Twitter

Česko ochromil na některých místech nečekaný příval sněhu, šílené počasí ovšem řádí i jinde. Důkazem je případ z Velké Británie, kde rodinná vycházka po pláži skončila smrtí dvou lidí.

Rodina Bruyniusových si za cíl výletu vybrala pláž Fistral Beach u města Newquay v jihozápadní Anglii. Rodinná procházka na místě, které je oblíbené mezi místními rybáři, se změnila v drama extrémně rychle.


Podle britského Daily Mirroru se totiž vlny zvětšily během pár okamžiků na dvojnásobek. A smetly z kamenného náspu otce Rudyho, matku Lisindu i dvouletou McKaylu, která byla přikurtovaná v kočárku.


Větší štěstí měli jen dva synové, kteří stáli o něco výš a tak je voda sice spláchla, ale dokázali se narozdíl od rodičů a sestřičky na břeh dostat okamžitě a vlastními silami.


Související obsah


Rudymu a McKayle se ovšem pád do vln stal osudným - otec rodiny zahynul několik hodin po převozu do nemocnice, holčička o čtyři dny později.


Tragédie se stala už loni v srpnu, nyní se ovšem kvůli tragédii koná veřejné slyšení. Na něm mimo jiné zaznělo, že vlny se během 30 minut zvětšily z 1,9 metru na tři až čtyři metry.

pez, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz