Iveta Bartošová

Tři roky po smrti Bartošové: Jak dnes vypadá místo, kde zemřela

Právě dnes jsou to tři roky, co navždy utichl nezapomenutelný hlas zpěvačky Ivety Bartošové. Jak dnes žije vdovec Josef Rychtář a Ivetin syn Artur a ostatní muži jejího života?

Přesně před třemi lety se zpěvačka ráno sebrala a odešla z vily v Uhříněvsi k železniční trati. Tam ukončila šílenství, které se kolem ní v posledních měsících rozpoutalo. Komplikovaný vztah s Josefem Rychtářem, únos do Itálie Zdeňkem Macurou, vysvobození ze zámku Domenica Martucciho a pak svatba s Rychtářem. Do toho všeho se zpěvačka pokoušela restartovat kariéru, ale častěji ji utápěla v alkoholu. Pokusy o televizní reality show i koncerty tak skončily fiaskem.

Iveta vstoupila před projíždějící vlak. Dodnes tu stojí pomníček. Před rokem kříž se srdcem posunuli do bezpečnější vzdálenosti od kolejí.

 

Iveta ale nemá klid ani po smrti. Urnu s pozůstatky hýčká Josef Rychtář nad svou postelí. „Mám to tu tak, jako by se Ivetka jednoho osudnýho dne měla najednou objevit ve dveřích,“ řekl Rychtář reportérům Prásku!. Další část popela je u Ivetiny matky na Moravě.

Související obsah

Syn Artur jde v uměleckých šlépějích svých rodičů. Zpívá se svou kapelou, i když ve značně odlišném žánru.

Domenico Martucci dál zpívá pro italsko-české fanoušky. Zároveň podniká. Organizuje zdravotní pobyty pro nemocné děti u moře a začal s rekonstrukcí starého kláštera v Itálii.

Související obsah

Zdeněk Macura také zkoušel podnikat. Stavěl domky z palet pro týrané ženy, vedl přednášky a nyní taxikaří.

A Rychtář? Ten nadále Ivetu oplakává, ačkoliv se šušká, že v náruči nové ženy. „Já si myslím, že už ten čas uplynul. Že mám právo žít soukromý život,“ řekl Prásku ale hned dodal: „Žít dál, ale především se vzpomínkou na Ivetku.“


 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz