Karel Gott

Karel Gott je na kapačkách! Ruší koncerty a odjel do sanatoria

Karel Gott (77) znovu na kapačkách. Český Slavík musel do nemocnice z důvodu zánětu dutin a špatnému dýchání, hospitalizovat se však nenechal. Jeho sobotní koncert na Slovensku musel být zrušen.

Už od minulé středy se Karel Gott necítil dobře. Druhý den se jeho stav začal zhoršovat, což trvalo až do pátku, kdy Gott zkolaboval a byl odvezen do nemocnice, jak uvedl Blesk.cz. V nemocnici mu lékaři zjistili zánět dutin, na který mu byla nasazena antibiotika.

Karel Gott v nemocnici, ale nezůstal. Odjel za svým dlouholetým přítelem a bývalým osobním strážcem panem Havránkem do sanatoria, kde se léčí na rakovinu a kterého chtěl podpořit.
 

Související obsah

Koncert Karla Gotta, který se měl konat 3. června v Ladcích na Slovensku, byl sice zrušen, ale diváci o něj nepřišli úplně. Českého Slavíka zastoupila zpěvačka Helena Vondráčková, která v ten den už měla sice naplánovaný další koncert, ale svému dlouholetému kamarádovi neodmítla pomoct.
 

Karel Gott si zazpíval na premiéře muzikálu Čas růží. Podívejte se na reportáž:

reg, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Velká Británie zpřísňuje pravidla, pro vstup do země je nutné mít test na covid-19

Velká Británie od pondělí zpřísňuje pravidla pro vstup do země. Nově se cestující dostanou do země už jen s negativním výsledkem testu na covid-19. Nezáleží na tom, jestli jsou očkovaní, musí se prokázat testem. Země ke zpřísnění přistoupila, aby zabránila šíření varianty omikron. "Od pondělí mohou do země přicestovat z Nigérie jen občané a rezidenti Velké Británie a musí podstoupit samoizolaci," uvedl na twitteru britský ministr zdravotnictví Sajid Javid a dodal, že vakcíny stále zůstávají hlavním nástrojem, jak před covidem ochránit sebe a své blízké.

Krátká zpráva

Za sobotu přibylo 10 967 nakažených, je to méně než před týdnem

Česko za sobotu eviduje 10 967 potvrzených případů nákazy koronavirem. Před týdnem za sobotu přibylo o 1 500 případů více. Nejhorší situace je v okresech Kroměříž, Uherské Hradiště a v Olomouci. V nemocnicích je aktuálně 6 431 pacientů s covidem, z toho 1 018 v těžkém stavu. Vyplývá to z údajů ministerstva zdravotnictví.

Krátká zpráva

Prezidenti USA a Ruska projednají vojenskou situaci na Ukrajině

Americký prezident Joe Biden a ruský prezident Vladimir Putin chtějí v úterý prostřednictvím videohovoru prodiskutovat napjatou situaci na Ukrajině. "Biden podtrhne americké obavy z ruských vojenských aktivit na hranici s Ukrajinou a znovu potvrdí podporu Spojených států suverenitě a územní celistvosti Ukrajiny," uvedla mluvčí Bílého domu Jen Psaki v tiskovém prohlášení.

Krátká zpráva

Autobus v Keni strhl silný proud, utonulo přes 20 lidí

Více než 20 lidí se v sobotu utopilo při nehodě autobusu v Keni asi 200 kilometrů východně od hlavního města Nairobi. Jeho řidič se snažil přejet rozvodněnou řeku přes zatopený most, ale byl stržen silným proudem a převrátil se na bok. Autobus převážel členy katolického pěveckého sboru z východokeňského města Mwingi na obřad v okrese Kitui.

Píše se na Deník.cz