Šárka Grossová

Grossová znovu šťastná: Dva roky po smrti manžela má nového muže

Grossová znovu šťastná: Dva roky po smrti manžela má nového muže
Zdroj: Profimedia

Šárka Grossová se znovu zamilovala! Vdova po expremiéru Stanislavu Grossovi má po dvou letech od jeho smrti vážnou známost. Jde o dlouholetého kamaráda, kterého znají i dcery Natálka a Denisa. Informoval o tom deník Blesk.

Dlouhou dobu Šárka Grossová jakékoliv muže odmítala. Tvrdila, že partnera nepotřebuje a bude se věnovat dcerám. Stále myslela na manžela a bývalého premiéra Stanislava, který v dubnu 2015 podlehl zákeřné nemoci - amyotrofické laterální skleróze.

Teď to ale vypadá, že se Šárka konečně zamilovala a dovolila si být šťastná. Fotografové deníku Blesk ji s novým přítelem přistihli na nákupech v pražském obchodním centru. Drželi se za ruce, vyměnili si i několik vroucích polibků.

Že má nového partnera, potvrdila i sama Grossová. "Ano, mám přítele, ale je to hodně čerstvé, a tak zatím o tom nechci moc mluvit. Nejedná se o náhodnou známost, s Jiřím se známe už delší dobu," uvedla pro deník.

 

O vztahu s Jiřím Plincnerem, jak se vyvolený Grossové jmenuje, se spekulovalo už v prosinci 2015. V tu dobu ale oba jakýkoliv bližší vztah odmítli.

Související obsah

"Tady žádná senzace není, protože jsme jen kamarádi. Takže za tím nic nehledejte a pokud se Šárka Grossová občas usměje, tak jí to přejte," napsal tehdy Plincner na facebooku.

Teď už je ale všechno jinak a Grossová s Plincnerem, který pracuje jako moderátor a příležitostně i herec, tvoří pár.

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz