Bydlení

Tento dům je široký pouze 2,5 metru! Interiér vás však překvapí

Tento dům je široký pouze 2,5 metru! Interiér vás však překvapí
Zdroj: Profimedia

V Londýně stojí velmi úzký domek, který je ale po zásahu architekta velmi dobře vyřešený. I přes stísněný prostor nabízí moderní bydlení.

Architekti přestavěli malou nemovitost v londýnské čtvrti Clerkenwell. Nový majitel nezvykle úzkého domu chtěl prostor co nejlépe využít. Po zásahu odborníků získala zašlá stavba více pokojů, které jsou rozmístěny ve čtyřech patrech.

 

Neobvyklé bydlení nabízí dvě ložnice, dvě koupelny, dvě přijímací místnosti a studovnu s prosklenou střechou. Všechny pokoje jsou vybaveny moderním nábytkem, který majitel přizpůsobil malému prostoru.

Související obsah

Domek je nyní připravený pro nové nájemníky. Zájemci si ale za něj pořádně zaplatí - roční nájem vyjde na 36 000 liber, tedy více než milion korun.

Cena se sice může zdát za malý prostor vysoká, ale částka odpovídá cenám za nájem v jeho okolí. "Ostatní nemovitosti, které mají stejně drahý pronájem, jsou ale o trochu větší," řekl realitní agent Chris Dowds.

Další neobvyklé bydlení najdete zde.

has, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zelenskyj promluví k českému parlamentu

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj by měl k českému parlamentu promluvit 15. června. Po schůzce vedení obou komor to oznámila šéfka Sněmovny Markéta Pekarová Adamová. Poslanci a senátoři si projev ukrajinského prezidenta poslechnou ve svých sídlech.

Píše se na Deník.cz