Petr Kramný

Zvrat v případu Kramný? Nové důkazy vylučují použití elektřiny!

Spolek Šalamoun vyrazil do útoku za obranu Petra Kramného. Chce dosáhnout jeho osvobození a vydal až nebývale ostré prohlášení. O nevině Kramného podle spolku svědčí to, že Monika a Klára údajně nezemřely po zásahu elektrickým proudem.

Spolek na podporu nezávislé justice Šalamoun, se tvrdě vložil do případu Petra Kramného. Když se spolku podařilo získat vzorky srdečních tkání Moniky a Kláry Kramných, nechal je přezkoumat "nezávislými odborníky".

Aniž by Šalamoun uváděl jména zmiňovaných "nezávislých odborníků", odvolává se na jejich závěry. Ty údajně znějí téměř jednoznačně - vzorky tkání nenesou stopy po tom, že by Monika a Klára zemřely po zásahu elektrickým proudem.

Související obsah

"Bylo umožněno finální přezkoumání zásadních nekroptických materiálů nezávislými odborníky, jejichž renomé patří ke špičce v daném oboru nejen v České republice. (...) S ohledem na všechny a zejména nové skutečnosti Monika a Klára Kramných s vysokou mírou pravděpodobnosti, hraničící s jistotou, nezemřely na akutní selhání srdce po zásahu elektrickým proudem," uvádí Šalamoun ve svém provolání.

Spolek vysvětluje odsouzení Petra Kramného tak, že to umožnilo "lajdácké a zejména zcela nedostatečné zpracování znaleckých posudků znalců obžaloby". V poměrně emotivním prohlášení pak Šalamoun Kramného zcela jasně označuje za oběť: "vyrobená vraždící zrůda Petr Kramný, který málo brečel, byl divně ostříhán a ještě navíc zabil svou ženu a dceru".

Související obsah

Prohlášení Šalamounu nese datum 19.6. a spolku zjevně přijde přelomové a důležité. "Datum, od kterého lze počítat, jak dlouho bude české justici trvat náprava tohoto neuvěřitelného zločinu, kterého se dopustila, zcela úmyslně na svém občanovi, kterého odsoudila za vraždu svoji manželky a dcery k výjimečnému trestu odnětí svobody v trvání 28 let," prohlásil za Šalamoun jeho místopředseda Václav Periševič.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

Ochránce Džambulky Macura se pouští do Kramného: Je to tyran!

Smrt Ashley Olsen: Policie konečně našla vraha. Už sedí

tn.cz / gar

K tématu Petr Kramný

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz