Muži přiznali hlavní důvod nevěry! A nuda ani málo sexu to není

Muži přiznali hlavní důvod nevěry! A nuda ani málo sexu to není
Zdroj: Thinkstockphotos

Když praskne nevěra partnera, většina lidí začne přemýšlet nad tím, kde se asi stala chyba. Nedostatek sexu? Málo vzrušení? Jak zjistili experti na lidské vztahy a sex, důvod je mnohem prostší.

Definovat nevěru je samo o sobě velmi obtížné. Někdo ji vnímá jako ryze sexuální záležitost, kdy partner "uklouzne" a zahne. Další za nevěru považuje samotný okamžik, kdy už si partner dělá pomyšlení na někoho jiného a podvádí v duchu - ať sexuálně, nebo emotivně (touží být v přítomnosti někoho jiného).

Tak jako tak je nevěra největším strašákem všech vztahů, která dokáže otřást důvěrou mezi partnery od základů. Je velmi diskutovaným problémem, nad kterým rádi diskutují i odborníci. Ti se neustále hádají, jestli je zahýbání hrozivou zradou partnera, nebo člověku přirozenou věcí.

Související obsah

Probíhají kvůli tomu i nejrůznější výzkumy a průzkumy. Jednoho z nich se pod záštitou Superdrug's Online Doctor zúčastnilo dva tisíce nevěrných mužů a závěry studie jsou pro mnoho lidí opravdu překvapivé, informuje The Sun.

Nuda jako důvod, proč bývají muži nevěrní, skončila až na čtvrtém místě. Za ní bylo ještě to, že partnerky svým mužům nevěnovaly dostatek pozornosti. Jako hlavní a první důvod, proč muži podvedli své partnerky, ale bylo to, že budoucí milenka byla jednoduše neskutečně sexy a oni podlehli jejímu šarmu. Druhá nejčastější příčina pak byla ta, že pro ně "jiná žena byla ta pravá". Podobný důvod uváděly i samy nevěrné ženy. První trojku pak uzavírá nedostatek sexu.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Seděla s přítelem na luxusním obědě, když vtom mu přišla SMS, která změnila romantiku v drama!

Jan Čenský promluvil o nevěře! Řekli byste to do něj?

lud, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Sex

Důležité Události

Píše se na Deník.cz