Bydlení

Bydlení na vysoké noze. Tenhle luxus si může dopřát málokdo

Bydlení na vysoké noze. Tenhle luxus si může dopřát málokdo
Zdroj: Profimedia

Je to luxus, který ale není pro každého. Řeč je o nově postaveném penthousu (střešní byt) ve stylu bydlení v australském Sydney. Najdete ho ve východním Londýně a vyšel by vás na 87 milionů korun. Nechte se inspirovat přiloženými fotografiemi.

Výhled, který by mohli novým majitelům závidět i ptáci, nabízí nově postavený byt ve východním Londýně. Prostornost, slunnost, vzdušnost, propracovaný interiér a hlavně ohromná terasa jsou jeho hlavní poznávací znamení. Vzdušnost zajišťují vysoké stropy a velká okna.

Takzvaný “Platinum Penthouse“ je vysoký necelých 84 metrů. Na jeho výstavbě pracoval tým šedesáti designérů a architektů. Chlubí se deseti tunami nejjemnějšího vzácného mramoru.

Velikým lákadlem luxusního střešního bytu o velikosti 260 metrů čtverečních je ale terasa, na které je keramická mramorová kuchyň, kuchyňský a koktejlový bar s grilem, lednice a barové židle. To ale není vše. Na jedné straně centrálního baru je vyhřívaný bazén s programovatelnými masážními tryskami. Na druhé straně je pak salonek a jídelní kout.

V centru města, přece však daleko od veškerého dění. Výsadou penthousů je, že se nachází desítky metrů nad zemí, většinou na střechách výškových budov a mrakodrapů. Při vychutnávání vína na terase a pozorování města vás tedy nikdo neruší. Takový luxus ale něco stojí. Aktuální nabídka tohoto londýnského bytu se pohybuje na 2,9 milionu liber, tedy 87 milionů korun...

sim, Profimedia
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz