Bydlení

Spaní v "ptačí budce"! O tohle originální bydlení je velký zájem

Spaní v "ptačí budce"! O tohle originální bydlení je velký zájem
Zdroj: Profimedia

Zpěv ptáků a výhled na krásnou britskou krajinu ze sromu - to nabízí rekreační domeček v Anglii, který je postavený na stromě.

Majitel, který nechal postavit domek v podobě ptačí budky, se opravdu "trefil do černého". Nádherné bydlení v britském Cornwallu láká turisty, kteří si za odpočinek v přírodě rádi připlatí. Dřevěná stavba navíc nabízí krásný výhled na pláž.

Interiér domku zařídil celý v přírodním stylu. V prvním patře je malá kuchyňka i s útulným posezením, které se nachází hned naproti koupelny. Tu však představuje jen umyvadlo, které není ohraničené zdí.

Sprcha není přímo v ptačí budce, ale o kousek dál v jiné budově. Na pozenku je i domek, který vypadá jako budka, ale je na zemi. Ubytování tak mohou využíít i lidé, kteří mají například obavu z výšek.

Související obsah

Ložnice s manželskou postelí najdou turisté pod střechou domku. Návštěvníci se k ní dostanou po dřevěném žebříku. "Domeček je opravdu úžasný! Je to opravdu krásné umělecké dílo," okomentovala svůj pobyt jedna z turistek deníku The Sun. Noc ptačí bude stojí v přepočtu 3000 Kč za noc.

has, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz