Jateční pistole

Žena se chtěla zabít jateční pistolí, přemlouvali ji 32 hodin! VIDEO

Neskutečných 32 hodin vyjednávali v nedávné době policisté na Trutnovsku s mladou ženou, která vyhrožovala, že si sáhne na život. Chtěla se zabít jateční pistolí, policiii se ale nakonec podařilo ženu včas zadržet. Umístili ji zpět do psychiatrické léčebny, odkud dříve utekla.

Celou akci rozpoutal telefonát matky, která oznámila návrat celostátně hledané dcery domů. Žena (20) v blíže nespecifikované době uprchla z psychiatrické léčebny a později se zabarikádovala i s dědečkem v prvním patře rodinného domu na Trutnovsku. Vrátit do zařízení se ale odmítala, když dorazila policie, vyhrožovala proto, že se zastřelí jateční pistolí.

"Žena policisty stále ujišťovala, že má zbraň přitisknutou k čelu a nebude váhat ji použít. O tom, že vše myslí vážně, se policisté přesvědčili na vlastní oči přes okno do pokoje,“ uvedla mluvčí policie Ivana Ježková.

Související obsah

První posun přišel až po 18 hodinách zásahu. V tu chvíli pokoj opustil unavený dědeček mladé ženy. Samotná uprchlá pacientka odolávala ještě dalších 14 hodin. Když se na ní začala podepisovat únava, policie ji zajistila a převezla zpět do psychiatrické léčebny.

"V domě policisté nalezli celkem dvě jateční pistole, které měla žena stále u sebe, a zhruba desítku velkých nožů," dodala Ježková.

lud, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz