Andrej Babiš

Svatba roku! Andrej Babiš se oženil na Čapím hnízdě. FOTO

Bývalý ministr financí a druhý nejbohatší člověk v Česku, Andrej Babiš, se oženil. Se svou o devatenáct let mladší partnerkou Monikou si dnes řekli své ANO na farmě Čapí Hnízdo u Olbramovic.

Sněhobílé šaty od zahraničního návrháře, vybrané menu od místního šéfkuchaře, prstýnky z bílého zlata s diamanty a romantické zákoutí obklopené vodou, kterému vévodil bílý klavír - tak takhle to v sobotu vypadalo na svatbě jednoho z nejbohatších lidí v Česku.

"Já jsem byl v pohodě, je to v pohodě. Bylo to skvělé a jsem rád, že po 23 letech jsme se vzali. Určitě je to na celý život," řekl TV Nova Andrej Babiš.

Své ano si Monika a Andrej Babišovi řekli krátce po 16. hodině na Čapím hnízdě. Na obřad bylo pozváno 200 svatebních hostů. Mezi nimi nechyběli politici, ale i známé osobnosti, například zpěvák Michal David.

"Já už je znám hodně dlouho a známe se opravdu velmi dobře, takže co jim můžu popřát? Oni už spolu žijou dlouho, takže bych řekl, že je to spíš takový formální, ale určitě jim rád večer zazpívám a jsem rád, že jsem byl pozván," řekl TV Nova oblíbený zpěvák.

Nevěstu vedl k oltáři její bratr a celý obřad byl zakončen vášnivým polibkem novomanželů.

"Byl to francouzský polibek a já jsem si ho vymínil. Ještě ráno jsem psal nevěstě, aby ten polibek neodflákla," prozradil Babiš.

Související obsah

Monika se Babišová jmenuje už několik let. Jméno si prý za pět set korun nechala změnit kvůli dětem. Se svým dnes již manželem mají dvě. Andrej Babiš prozradil, že to, aby se vzali, bylo přání jejich dětí.

Svatební noc novomanželé Babišovi stráví na Čapím hnízdě. Termín líbánek zatím není jasný. Už léta se prý ale chtějí podívat na polynéský ostrov Bora Bora.
 

vbo, Dominika Janochová, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz