Slovenka

Zuzana (24) se utopila v Atlantiku. Studovala univerzitu v Praze

Zuzana (24) se utopila v Atlantiku. Studovala univerzitu v Praze
Zdroj: facebook

Čtyřiadvacetiletá Slovenka Zuzana se utopila v Atlantiku. Mladá žena byla nezvěstná několik hodin, její tělo pak vyplavil oceán na břeh.

Mladá studentka zmizela u břehů dovolenkového střediska Point Pleasant Beach ve státě New Jersey. Podle zahraničních médií se v noci šla koupat s třiadvacetiletým Slovákem Tomášem.

Tomáš se dostal na břeh, Zuzaně se to nepodařilo. Pobřežní stráž spustila pátrání pomocí lodí a helikoptér. Záchrannou akci ale museli odvolat. "Přerušení pátrání je vždy těžké rozhodnutí a nepřijímáme ho lehko," řekl kapitán Scott Anderson.

Související obsah

Oceán poté vyplavil její tělo na břeh. "Vyjadřujeme soustrast rodině v tomto nanejvýš těžkém čase," dodal. Podle místní policie pár přemohli "těžké příbojové podmínky" doprovázené silnými větry vanoucími od severovýchodu.


 

Zeznulá žena studovala v Praze. Údajně měla brigádu v nedalekém zábavním parku. Ovládala 12 jazyků - angličtinu, španělštinu, ruštinu, francouzštinu, arabštinu, čínštinu, hebrejštinu, latinu nebo esperanto. Talentovaná Zuzana tancovala v týmu slavného tanečníka Laciho Strika.

ČTĚTE TAKÉ:

Voda volá! Jak u ní neriskovat zdraví nebo dokonce i život?

TEST: Dokážete poskytnout první pomoc?

TRAGÉDIE: Michal skočil hodinu před odjezdem z dovolené do moře. Teď bojuje o život!

has, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz