Letadlo

Muž a holčička (8) se opalovali na pláži, přejelo je letadlo

Muž a holčička (8) se opalovali na pláži, přejelo je letadlo
Zdroj: Profimedia

Malé letadlo zabilo ve středu v podvečer při nouzovém přistání dva lidi na pláži Sao Joao na předměstí Lisabonu. Lékaři jim i přes rychlý zásah nedokázali pomoci a oba na místě zemřeli. Pilot zřejmě přistával kvůli technické závadě

Když vyděšení lidé na pláži viděli, jak se na ně řítí malé letadlo, utíkali do moře. Pláž byla v tu dobu plná, teplého počasí si užívaly stovky lidí. Malý stroj značky Cessna zabil dva lidi, šestapadesátiletého muže a osmiletou dívku.

"Můžeme potvrdit, že dva lidi letadlo srazilo. Byli na místě mrtví. Oběťmi jsou muž a osmileté dítě," potvrdil webu cmjornal.pt policejní velitel Pedro Coelho Dias. Zároveň popřel zprávy některých médií, že by letadlo zranilo i další lidi.

Uvedl také, že v letadle byli dva lidé, při nouzovém přistání nebyli zraněni. Policie je odvezla na výslech. Letadlo patřilo aeroklubu ve městě Torres Vedras, šlo o stroj Cessna 152 vyrobený v roce 1978.

Související obsah

Letoun měl zřejmě poruchu, před nouzovým přistáním kroužil nízko nad pláží plnou lidí, kteří v panice skákali do moře, uvedli svědci pro web Dailymail.co.uk.


 

vbo, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz