Sázka

Dívka (8) se nechala vyhecovat a vypila vařící vodu. Teď zemřela!

Dívka (8) se nechala vyhecovat a vypila vařící vodu. Teď zemřela!
Zdroj: Profimedia

Smrtí skončila pro osmiletou holčičku hloupá sázka, do které ji přemluvil stejně starý bratranec. Děti se údajně dívaly na video s výzvou, v níž bylo úkolem vypít brčkem vařící vodu.

Tenhle šílený kousek osmiletá Ki’ari Pope napodobila letos v březnu. A před několika dny po vleklých zdravotních obtížích zemřela.


"Ostatní ji hecovali, ať tu horkou vodu vypije. A ona řekla fajn, teď vám všem ukážu, že nejsem srab a udělám to," popsala osudnou sázku mezi dětmi dívčina teta Diane Johnsonová, kterou cituje Huffington Post.


Po vypití vařící vody musela ovšem Ki’ari podle rodiny na akutní operaci, během níž jí lékaři z průdušnice odstranili zjizvenou tkáň. I potom se ovšem dívce špatně dýchalo, a tak musela podstoupit ještě tracheotomii.


Zdroj: gofundme.com


Jde o zákrok, při kterém se nařízne dýchací trubice a do otvoru se vloží dutý předmět, například široká jehla a pacient pak dýchá skrz ni.


Související obsah


Navzdory tomu všem zákrokům a péči lékařů se dívčin stav nadále zhoršoval. Minulý víkend vezli příbuzní Ki’ari do nemocnice, protože si stěžovala, že nemůže dýchat.


Po příjezdu na pohotovost už ovšem holčička nereagovala a o něco později zemřela. Rodina nyní shání peníze na pohřeb.

pez, TN.cz

K tématu Sázka

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz