Nájemník

Nájemník prodal radiátory i kotel, pak ještě napadl majitele domu

Soud sice rozhodl, že se má problémový nájemník z domu vystěhovat, ten se ovšem stále odmítá hnout. Nyní navíc napadl majitele domu, který se s ním přišel dohodnout. Napadený skončil v sanitce, útočník v poutech.

Není divu, že se slovenská rodina, která dům vlastní, chce nájemníka zbavit. Podle TV Markíza totiž muž neplatí nájem, do domu si tahá podivné existence a navíc ještě rozprodává vybavení - mimo jiné radiátory a také nový kotel, který stál tisíce eur.


Navíc se na zahradě válí nepořádek, kolem mrtvých potkanů bzučí mouchy. Majiteli domu tak definitivně došla trpělivost a rozhodl se nájemníka definitivně vystěhovat. Tím spíš, že už má v ruce rozhodnutí soudu o tom, že se má problémový nájemník poroučet o dům dál.


Setkání ovšem neprobíhalo právě hladce. Nájemník nechtěl o stěhování nic slyšet a majitele domu odmítal pustit dovnitř. Když se nakonec uvolil k debatě, staršího muže uvnitř podle všeho napadl.


Související obsah


A to tak brutálně, že zraněného odvezla sanitka, zatímco útočník pro změnu skončil v policejních poutech. Rodina teď neví, zda má dům hlídat nebo doufat, že se agresivní nájemník už nevrátí.

pez, TV Markíza, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz