Smrt

Tajemná smrt brigádníka Adama: Místo svatby pohřeb, pláče matka!

Obyčejná brigáda v rekreačním středisku v Senci skončila pro Adama a jeho rodinu tragicky, chlapec zemřel a lékaři stále netuší, co ho zabilo. Jeho tělo pokryly fleky a tak se experti obávali meningokokové infekce, kvůli které provedli i opatření proti epidemii. Toto onemocnění nyní provedené testy vyloučily.

Nad smrtí brigádníka Adama (19), který zemřel v noci na pondělí v rekreačním středisku na Slunečních jezerech v slovenském Senci, visí stále mnoho otazníků.

Mladý muž, který pracoval u grilu, si stěžoval na nevolnost. Šel silehnout, ale rána se nedožil. Kvůli rudým flekům pokrývající jeho tělo se lékaři obávali agresivní meningokokové infekce.

Kvůli podezření na tuto nemoc museli odborníci provést i protiepidemická opatření. Kolegové Adama a všichni, kdo s ním přišli do styku, napjatě očekávali, jestli se nemoc potvrdí. Tu po téměř týdnu vyloučily testy, informují tvnoviny.sk.

Související obsah

Lékaři ale stále neví, proč Adam zemřel. Pomoct by tak případ měla objasnit nařízená pitva. Matka chlapce je zdrcená a záchranáře viní z toho, že pro jejího syna neudělali vše, co v tu chvíli mohli. "Už ráno, když volali rychlou (pomoc), měl tam být lékař," plakala.

Zdravotnici tvrdí, že udělali maximum. "Oživovali jsme ho hodinu, vůbec nebyla šance, že by se nějak zlepšoval," řekla lékařka. Mladíkovi selhaly všechny orgány, bylo příliš pozdě.

Maminka vůbec netušila, že se s chlapcem něco děje. "Neřekl mi vůbec nic," řekla zdrceně s tím, že vypadal úplně v pořádku. Byl šťastný, nedávno totiž maturoval. "Teď mu místo svatby vystrojím pohřeb," nemůže se s jeho smrtí maminka smířit.

Smutná zpověď maminky Adama:

 

ČTĚTE TAKÉ:

Smrt dítěte, ztráta nejtěžší. Jak žít dál po obrovské tragédii?

TEST: Dokážete poskytnout první pomoc?

PŘÍBĚH, KTERÝ VÁS ROZPLÁČE: Vypadalo to jako chřipka! Za pár dní ale holčička zemřela

lud, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz