Itálie

Viděl, jak mu znásilňují přítelkyni. Muž popsal hrůzu na pláži v Rimini

Viděl, jak mu znásilňují přítelkyni. Muž popsal hrůzu na pláži v Rimini
Zdroj: Profimedia

"Byli jako divá zvěř," popsal přítel šestadvacetileté ženy z Polska, kterou skupina mladíků hromadně znásilnila v Itálii. On sám utrpěl vážná zranění - útočníci ho zmlátili do bezvědomí.

Mladý pár ze začátku netušil, že se mladíci chystají zaútočit. Muži je oslovili na odlehlé části pláže v italském Rimini. "Snažila se zjistit, co chtějí. Mluvili lámanou angličtinou. Když jsem si to uvědomil, už bylo pozdě," popsal webu Rimini Today děsivé okamžiky mladý muž z Polska, který v Itálii trávil s přítelkyní dovolenou.

Partnerku se snažil bránit: "Udeřil jsem jednoho flaškou," popsal. "Byli čtyři a mlátili mě, dokud jsem neztratil vědomí," dodal médiím. Než ztratil vědomí, tak viděl, jak útočníci mlátí a znásilňují jeho přítelkyni. 

Související obsah

Pár si nyní nepřeje nic jiného, než odjet domů. "Chceme se vrátit do Polska, aby tahle noční můra skončila. I když na to bude těžké zapomenout," řekl muž.

Policie po útočnících pátrá. Má podezření, že se jednalo o migranty. Podle dvojice byli muži tmavé pleti, nešlo ale o černochy. "Jsem připravena je identifikovat," řekla znásilněná žena. 

Útok se stal v sobotu. Kolemjdoucí zavolali záchranáře poté, co našli jejich zkrvavená těla v písku. Útok byl podle policie velmi brutální a bestiální. Více čtěte zde.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

ŽENY, POZOR: Mezi muži se šíří nový způsob znásilňování! Vzájemně si radí, jak na to

ŠOKUJÍCÍ SNÍMKY: Žena ukázala, jak vypadá tělo po znásilnění! Varuje tak ženy před rande naslepo!

VAŠE PŘÍBĚHY: Místo první lásky jsem zažila znásilnění!

ham, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz