řidič

Muž přijel pro matku na služebnu, vzali mu řidičák a hrozí mu vězení!

Pod svícnem je největší tma. Toho se nejspíš držel mladý řidič, který pod vlivem drog jel na policejní služebnu, aby vyzvedl svou matku. Řidiče ale prozradilo podezřelé chování za volantem při parkování. Teď mu hrozí až jeden rok vězení.

Na víkendový incident upozornila policie v úterý. Policista z místního oddělení Smíchov si při příjezdu do práce na noční směnu všiml na křižovatce ulic Na Celné a Na Bělidle v Praze 5 řidiče, který se choval podezřele, policistovu pozornost upoutal parkovacím manévrem.

Muž zákona proto upozornil kolegy z oddělení a ti muže zkontrolovali a zjistili, že muž přijel na oddělení pro svou matku, která tam byla podat oznámení.

Související obsah

Jelikož se i jim nezdálo jeho chování, podrobili ho dechové zkoušce a zkoušce na přítomnost drog v těle. Druhá z uvedených zkoušek byla pozitivní na amphetamin, metamphetamin a THC. Muž se také přiznal, že je jejich příležitostným uživatelem.

Pětadvacetiletý muž se pak podrobil lékařskému vyšetření, které bylo také s pozitivním výsledkem na drogy. Nyní mu za trestný čin ohrožení pod vlivem návykové látky hrozí až jeden rok vězení, peněžitý trest nebo zákaz činnosti. Policisté řidiči na místě zadrželi řidičský průkaz.

Karla Mráčková/ lud, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz