Rimini

Další útok v italském Rimini. Chtěli znásilnit turistku z Rakouska!

Další útok v italském Rimini. Chtěli znásilnit turistku z Rakouska!
Ilustrační fotografie Zdroj: Profimedia

Policii se přihlásil svědek, který promluvil o pokusu o znásilnění mladé ženy z Rakouska. Tu měl někdo napadnout ve stejnou noc, kdy byla hromadně znásilněna mladá Polka a brutálně zmlácen její přítel.

Majitel stánku s kebabem vypověděl na policii, že mluvil s mladým párem z Rakouska, kterého se gang násilníků pokusil okrást a ženu znásilnit.

"Přišli z pláže. Muž byl rozrušený, jeho ruka oteklá. Řekl, že tři nebo čtyři osoby se mu pokusily ukrást peněženku a znásilnit jeho přítelkyni. Podařilo se jim ale ubránit a utéct," vypověděl muž podle zpravodajského webu Il Giornale. Média však neuvádí, jestli se pár z Rakouska přihlásil na policii.

Související obsah


Děsivá událost se měla stát ve stejnou noc, kdy mladí násilníci přepadli pár z Polska. Muži se nepodařilo svou přítelkyni ubránit, zmlátili ho do bezvědomí. Než vědomí ztratil, tak se musel dívat, jak jeho přítelkyni znásilňují. Kolemjdoucí je ráno našli zakrvácené na pláži. Mladík ze později k tragickým událostem vyjádřil.

Pachatelé pravděpodobně severoafrického původu. Podle dvojice z Polska byli muži tmavé pleti, nešlo ale o černochy. "Jsem připravena je identifikovat," řekla znásilněná žena.

ham, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz