Strýc

Strýček měl poměr s vlastní neteří. Pak jí rozmlátil televizi o hlavu

Strýček měl poměr s vlastní neteří. Pak jí rozmlátil televizi o hlavu
Zdroj: Policie

Hodně nadstandardní byl vztah strýce Christophera Walla (58) a jeho neteře Hayley (25). Měli spolu milostný poměr a bydleli spolu. Jenže jednoho dne se všechno hrozivě zvrtlo.

Zmatené a vážně zraněné ženy si všimla trojice studentů poblíž supermarketu v Bournemouthu v Anglii. Předtím, než upadla do bezvědomí, řekla záchranářům své jméno a adresu. Pak ještě dodala: "Partner mi rozbil televizi o hlavu."

Policie okamžitě vyrazila na místo, které Hayley uvedla jako své bydliště. A hned jim bylo jasné, že tu k nějakému incidentu došlo. Dveře vykopnuté z pantů, vytrhané černé vlasy a krvavé skvrny viděli na první pohled.

Pak si všimli velké ploché obrazovky, která rozbitá ležela pod schody. V koupelně objevili krvavé cákance a oblečení zamazané krví. Chlapíka našli ležet v posteli s bodnými rankami na zádech a řeznou ránou na ruce. Po ošetření ho kvůli úmyslnému těžkému ublížení na zdraví vzali do vazby.

Související obsah

Hayley bohužel vážným zraněním mozku o devět dní později podlehla. Tragédie se odehrála loni v prosinci. Podle muže, se kterým dvojice sdílela byt, byli oba v osudný den opilí. Pak uslyšel ženu křičet bolestí a zahlédl ji, jak se zkrvavenou hlavou odchází z bytu.

Strýc při výslechu vypověděl, že ho neteř napadla nůžkami a on se pouze bránil. Na otázku, proč si začal s vlastní příbuznou, odpovídat nechtěl. Soud ho odsoudil na doživotí.

mom, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz