Domácí

Na skluzavce se vážně zranila dívka! Policie potřebuje fotky

Neobvyklý případ vyšetřují policisté z pražských Bohnic. Obrátila se na ně žena, jejíž dcera se několik týdnů předtím těžce zranila na nafukovací skluzavce v parku.

Čtyřletá dcera si hrála pod dohledem maminky na travnatém prostranství mezi ulicemi Lodžská, Těšínská a Krakovem, kde bylo umístěno několik atrakcí pro děti. Holčička se šla sklouznout na nafukovací hrad. Přitom se ale vážně zranila na noze, lékaři jí museli do nohy voperovat drát a léčení zabralo dva měsíce.

Ta nešťastná událost se stala už 15. června, teprve po několika týdnech ale dala matka na radu lékařů a obrátila se na policisty s tím, že mohl provozovatel atrakce něco zanedbat.

Policisté toho člověka kontaktovali a ohledali i samotnou atrakci, přitom ale zjistili že plocha, na které se děti kloužou, byla nedávno vyměněna. Nejde tak v tuto chvíli zjistit, jestli byla ta kluzná plocha v době zranění holčičky ve špatném stavu.

Vyšetřovatelé se teď upínají k jediné možnosti, jak tenhle případ rozlousknout. A to jsou fotky nebo videa od lidí, kteří byli s dětmi na téhle atrakci kolem toho 15. června. Vyloučeno také samozřejmě není to, že se tam mohlo zranit nějaké další dítě.

Související obsah

Pokud se vás tahle výzva týká, žádají policisté abyste se obrátili na linku 158. Případ vyšetřují pro podezření ze spáchání trestného činu ublížení na zdraví z nedbalosti.

Ondřej Špalek/klma, tn.cz / TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz