Houby

Tomáš si vyjel na kole, za 10 minut našel dvě stě hřibů a křemenáčů

Tomáš si vyjel na kole, za 10 minut našel dvě stě hřibů a křemenáčů
Zdroj: TN.cz

Zatímco na některých místech neroste ani prašivka, Tomáš si na neúrodu hub rozhodně stěžovat nemůže. Vyjel si na chalupu na kole a nestačil věřit vlastním očím.

Když Tomáš odjížděl na chatu, těšil se spíš na sportovní vyžití než na nějaké veliké houbaření. Sotva ale zajel kolem na dvůr, zůstal v totálním šoku. V trávě na něj čekaly desítky hub.

"Ani jsme nemuseli chodit do lesa, hřiby rostly v trávě kolem chalupy," pochlubil se. Koše jim na takové množství nestačily, proto přišly na řadu i přepravky!

Rostou i u vás? Podařilo se vám také najít parádní hřiby? Pochlubte se nám na zpravy@nova.cz nebo na náš facebook. Děkujeme!

Související obsah

A konečná bilance? 125 křemenáčů a 97 hřibů. Vše za pouhých několik minut! Kde přesně sportovec Tomáš chalupu má, prozradit nechtěl, milovníkům houbaření ale poradil odjet k Čáslavi.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

SEZÓNA JE TU! Přečtěte si 6 věcí o houbách, které jste určitě nevěděli, ale měli byste

Špatná zpráva pro chlapy: Na světě existují houby, které ženy přivádějí k orgasmu! Kde je najít?

mom, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Muž postřelil v mexickém hotelu tři Kanaďany, jeden zemřel

Spor mezi hotelovými hosty v mexickém letovisku na karibském pobřeží nedaleko Cancúnu vyvrcholil střelbou. Tři kanadští turisté skončili v nemocnici, kde jeden z nich zemřel. Střelec je na útěku a hledá ho policie. Důvod hádky zatím strážci zákona nezveřejnili.

Krátká zpráva

Japonsko zasáhlo silné zemětřesení

Jihozápad Japonska zasáhlo zemětřesení o síle 6,6 stupně, informovala agentura Kjódó. Epicentrum zemětřesení se nacházelo u nejjižnějšího ze čtyř hlavních japonských ostrovů, tedy Kjúšú. Na několika místech popraskalo vodovodní potrubí a objevily se i problémy s výpadky elektřiny. Žádné oběti na životech hlášené nejsou.

Píše se na Deník.cz