Terri Keith

Zhubla příliš rychle a zůstala němá na deset měsíců

Zhubla příliš rychle a zůstala němá na deset měsíců
Zdroj: facebook

Terri Keithová (30) z Belfastu se léta potýkala s obezitou. Když se konečně rozhodla něco změnit, podařilo se jí zhubnout z velikosti 16 na velikost 6. A to za pouhých deset měsíců. Tím však uvedla svoje tělo do šoku a na několik měsíců zůstala němá.

Terri se snažila zhubnout léta, ale vždy se na jejím těle podepsal dobře známý jojo efekt. Pak začala hubnout s osobním trenérem a z velikosti 16 zhubla na velikost 6. Nedbala však příliš na zdravý životní styl a tvrdě na to doplatila.

Keithová zkončila v nemocnici a téměř na deset měsíců zůstala němá. Podle lékařů to byl následek šoku, kterému své tělo vystavila radikálním, nezdravým a příliš rychlým hubnutím.

"Tělo mi začalo selhávat. Jednoho dne jsem se probudila a můj hlas byl kompletně pryč," uvedla Terri. Lékaři neodhalili žádnou fyzickou spojitost. Musela dokonce začít chodit na terapie, kde se učila znovu mluvit. Po deset měsíců komunikovala pouze psanou formou. A to nebyl zdaleka jediný zdravotní problém, se kterým se musela potýkat.

"Sice jsem rychle zhubla, ale nedodržovala jsem správnou stravu, takže mé tělo upadlo do šoku," přiznala Terri. Po propuštění z nemocnice se u ní objevily další zdravotní potíže. "Vždycky jsem měla potíže se žaludkem, ale tentokrát jsem měla pocit, že je za tím něco víc," přiznala Terri.

Její břicho opuchlo a vypadala jako v pokročilém stadiu těhotenství. Navíc byla slabá a často omdlévala. Testy prokázaly, že její střeva byla téměř neprůchozí a také měla dýchací obtíže. Když se po léčbě vrátila domů, myslela si, že už nikdy nebude moci cvičit.

S pomocí správné výživy a výživových doplňků se však už po šesti měsících do tělocvičny vrátila. A vedla si tak dobře, že se od ledna začala připravovat na soutěž v bodybuildingu.

Související obsah

"Dnes trénuji dvě hodiny denně, šest dnů v týdnu, ale moje zdraví je na prvním místě. Dneska mám víc svalů než tuku," svěřila se Terri. Soutěž v bodybuildingu dokonce vyhrála a postoupila do celostátního finále, kde zvítězila rovněž.

kik, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz