Menopauza

Ve 23 letech prodělala menopauzu! I tak se stane matkou dvojčat

Ve 23 letech prodělala menopauzu! I tak se stane matkou dvojčat
Zdroj: Instagram

Amber (23) z Mebourne se v roce 2015 rozhodla, že chce mít s manželem Chrisem miminko. Otěhotnět se jí však nedařilo, navíc trpěla i dalšími obtížemi. K jejímu velkému překvapení jí lékaři oznámili, že prodělává předčasnou menopauzu.

Amber se lékařskému verdiktu nejprve smála, ale příznaky menopauzy nepolevovaly. "Byla jsem naprosto v šoku, nemohla jsem přestat plakat. Pořád jsem se jenom ptala, jestli budu ještě moci mít děti," svěřila se Amber portálu Houseofwhite.com.

Další vyšetření navíc odhalila, že Amber měla 7 centimetrů velkou cystu na vaječníku. Testy navíc ukázaly, že ani jeden z vaječníků není funkční.

Amber byla zoufalá. Nakonec jí však zachránila mladší sestra Taylor. Ta se bez váhání rozhodla, že sestře daruje svoje vajíčka. "Nevím, jak se to stalo. Pouto mezi námi je tak silné, že bychom udělaly cokoliv, aby to fungovalo," vysvětlila Amber. 

První přenos vajíček však selhal, po třech měsících se však o přenos pokusily znovu. Přestože po dalších třech týdnech začala Amber krvácet, rozhodla se, že si udělá těhotenský test. Ten konečně vyšel pozitivní.

Související obsah

Když lékaři potvrdili její těhotenství, Amber nemohla být šťastnější. Její štěstí se zdvojnásobilo, když zjistila, že čeká dvojčata. Dnes je ve dvacátém týdnu těhotenství a už ví, že čeká chlapce a holčičku.

"Vím, že většina žen, které mají potíže otěhotnět, si myslí, že se to děje jenom jim, ale není to tak. Jsme v tom společně. Neměly by se bát svěřit se se svým trápením a zkoušet všechny možnosti," dodala Amber na závěr, aby povzbudila ženy po celém světě.

kik, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz