Proměna

Bývalá modelka se projedla na 140 kilo. Zhubla a vrátila se na molo

Před mnoha lety byla Miriam Hogerová modelkou zvyklou chodit po molech. Záliba v módě jí zůstala i poté, co změnila povolání a stala se zdravotní sestrou. Co Miriam nezůstalo, byla její váha.

Miriam se totiž projedla až ke 140 kilům váhy. Jejím velkým snem bylo zhubnout a alespoň ještě jednou se projít po přehlídkovém mole.


A přání se jí splnilo díky show TV Markíza Extrémní přeměny Slovensko. Pod dohledem trenéra Maroše Molnára totiž Miriam zhubla celých 45 kilo a změnila se k nepoznání.Miriam se samozřejmě také musela zbavit nezdravého jídelníčku a radost z větrníku zapitého kolou vyměnila za potěšení z pohybu. Za rok si bývalá manekýna vypěstovala pozitivní vztah ke sportu a zjistili, že zdravá jídla se dají připravit tak, aby byla zároveň i chutná.


Související obsah


Kromě trenéra měla Miriam naštěstí obrovskou podporu i doma - fandil jí nejen dlouholetý partner Rasťo a syn Enrico, ale i její matka, píše portál tvnoviny.sk.


Ta se nechala slyšet, že celá rodina v minulosti na Miriam tlačila, aby se svou váhou něco dělala. Ale vždy to prý skončilo hádkou. Vše se podařilo až teď.


ČTĚTE TAKÉ:

Stačilo pouze 90 DNŮ k tomu, aby se z oplácané holky stala štíhlá laňka! BEZ CVIČENÍ
Radikální DIETA: Ze 108 na 58 kilo: Mladá maminka zhubla šílené břicho

pez, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz