Oběšenec

U Pražského okruhu byla mrtvola, oběšenec visel na stromě!

U Pražského okruhu byla mrtvola, oběšenec visel na stromě!
Ilustrační fotografie Zdroj: Profimedia

Děsivý nález zaměstnal v pondělí dopoledne pražské policisty. Museli totiž vyjíždět k oběšenci u frekventovaného Pražského okruhu. Mrtvý dosud nebyl identifikován, není ani jasné, jak dlouho před objevením na stromě visel.

Mrtvola visela na stromě u rekonstruované části Pražského okruhu u Zličína u Rozvadovské spojky. "Totožnost mrtvého muže zatím neznáme, máme ale podezření, že by se mohlo jednat o muže bez přístřeší, který se v této lokalirě pohyboval. Původem je z Ostravska," řekla TN.cz pražská policejní mluvčí Andrea Zoulová.


Přesnou příčinu smrti a také to, jak dlouho oběšenec na stromě visel, by měla objasnit nařízená soudní pitva. Nález mrtvoly provoz v okolí nijak neovlivnil.


U Pražského okruhu přitom nejde o první podobný případ - například v březnu 2014 se muž oběsil na Jižním městě u nájezdu na okruh z Kunratic.


Související obsah


Zatímco nyní visel oběšenec kousek od silnice, před třemi roky se zoufalý muž rozhodl ukončit svůj život přímo u výpadovky. Tělo totiž záchranáři museli sundat z kovové konstrukce, na které jsou namontované informační tabule pro motoristy.

pez, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz