Mise Nový domov

Nový domov: Lenka řekla, proč nechtěla svatbu. Byl v tom expřítel

Ve středu večer jste mohli sledovat premiérový díl reality show Mise nový domov. Tentokrát se vám představili Lenka s Lukášem, kteří oba trpí vážnou oční vadou. I přesto se milují a během natáčení došlo dokonce na veselku. Jenže to nebylo jen tak, Lenka Lukáše napoprvé odmítla.

Lenka s Lukášem to v životě nemají vůbec jednoduché. Lukáš je zcela slepý, Lenka vidí jen na jedno oko, a to velmi špatně. Život ale berou s úsměvem a svůj hendikep se snaží si nepřipouštět.

Že jsou zamilovaní, je vidět na první pohled. A Lukáš měl už po roce a půl vztahu jasno v tom, že chce s Lenkou strávit zbytek života. Jenže když ji napoprvé požádal o ruku, reakce nebyla taková, jak očekával. Lenka sice souhlasila, zároveň ale dodala, že si ho nevezme hned zítra.

Po natáčení Lenka vysvětlila, proč se sňatkem otálela. "Před Lukym jsem měla dlouhodobý vztah, asi pět let. Při rozchodu jsem to dost těžko snášela. A on mě za celou tu dobu o ruku nepožádal," popsala Lenka.

Proto ji překvapilo, když Lukáš s žádostí o ruku přišel už po roce a půl. "Nechtěla jsem říct ano hned, myslela jsem si, že je to brzo," vysvětlila. V té době spolu ještě ani nebydleli, proto pro ni byla žádost o ruku velkým překvapením.

Svatba ale podle nich byla přímo pohádková a sami by ji lépe nenaplánovali. "Štáb nám ušetřil tak rok života, kterou bychom strávili zařizováním," děkoval pár.

Související obsah

Největší šok měla ze svatby Lenčina maminka. "To byly největší emoce z celého natáčení. Ale vzali to v pohodě a naštěstí přijeli," vzpomínala Lenka. To Lukášova rodina vzala zprávu o narychlo svolané veselce s větším klidem. Hodně Lukášových sourozenců už totiž svatbu mělo a navíc počítali s tím, že k tomu jednou dojde.

Nestihli jste středeční díl Mise nový domov v televizi? Pustit si ho můžete zdarma na NOVA Plus. Všechny díly jsou ke zhlédnutí na VOYO.

NEPŘEHLÉDNĚTE:
Veřejná sbírka pro nevidomé manžele Valerovy: Prozradili, na co vybrané peníze použijí!

Lukáš a Lenka z Mise nový domov přišli PO NATÁČENÍ s nečekanou zprávou: Promluvili o miminku!

mom, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz