Bydlení

Luxus v kontejneru? Tenhle horský hotel vám vyrazí dech!

Luxus v kontejneru? Tenhle horský hotel vám vyrazí dech!
Zdroj: Profimedia

O tom, že se dá vytvořit pohodlné bydlení i z přepravních kontejnerů, už nejspíše víte. Ale luxusní hotel? To zní přece jen trochu jako sci-fi.

Opak je ale pravdou. Důkazem může být neobvyklý Quadrum Ski and Yoga Resort v Gruzii. Přestože je postavený z přepravních kontejnerů, ani zdaleka nepostrádá úroveň čtyřhvězdičkového hotelu. Netradiční stavba se nachází v gruzínském lyžařském středisku Gudauri v nadmořské výšce 2200 metrů nad mořem a je tak výbornou volbou pro všechny vášnivé lyžaře nejen z východní Evropy.

Hotel zaujme hned na první pohled. Jedná se vlastně o seskupené přepravní kontejnery ve tvaru pyramidy, které jsou ukotveny ve svahu na ocelových sloupech. A nenechte se zmást na první pohled nevelkou rozlohou interiérů, uvnitř na vás čekají komfortně vybavené pokoje včetně vířivých van s výhledem na okolní kopce pohoří Kavkaz.

Související obsah

Ačkoliv kontejnery působí většinou velmi stroze, zde si interiérovým designem vyhráli, a tak se uvnitř můžete kochat například elegantním točitým schodištěm nebo vkusně zařízenou jídelnou. K pokojům navíc připadá i venkovní terasa pro chytání bronzu od gruzínského horského sluníčka. Hotel je otevřený teprve velmi krátce a už si na tzv. srovnávačích ubytování vysloužil fantastické hodnocení od ubytovaných hostů.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz