Učitel

Podřezal učitele a dělal si selfie s mrtvolou! Konec je ještě děsivější

Podřezal učitele a dělal si selfie s mrtvolou! Konec je ještě děsivější
Zdroj: VKontakte

Příběh jako z hororu se snaží rozplést ruská kriminálka. Student (18) na základě děsivé hry, podobné nechvalně známé Modré velrybě, ve středu zavraždil svého učitele, otce tří dětí. Pak si s ním udělal selfie a spáchal hrozivým způsobem sebevraždu.

Andrej Emelyannikov (18) se zapletl do děsivé hry inspirované slavným hororem Silent Hill. Děj ho pohltil natolik, že se z něj z minuty na minutu stal vraždící maniak, který si za svou oběť vybral všemi oblíbeného a dobrosrdečného učitele a otce tří dětí Sergeje Danilova (†44).

Student dostal pokyn vraždit právě prostřednictvím hry. Pravidla byla neúprosná. Svému učiteli podřízl krk nožem a pak se díval, jak pomalu umírá na podlaze, zatímco se kolem těla roztéká krev, informuje britský Daily Mail.

Tím ale horor nekončí. Andrej se s bezvládným tělem vyfotil a fotku poslal na sociální sítě. Pak sám spáchal sebevraždu - hrdlo si prořízl cirkulárkou.

Související obsah

"Vražda se stala o přestávce ve třídě, když student přišel zezadu ke svému učiteli a zabodl mu nůž do krku," sdělil policejní vyšetřovatel televizi NTV. Policie je případem otřesená a varuje, že se jedná o další nebezpečnou hru a to nápadně připomínající nechvalně známou Modrou velrybu. "Charakteristiky jsou podobné," dodal mluvčí. Blíže hru policisté nekomentovali, celý případ je zatím v šetření.

Kamarádi Andreje nemohou uvěřit tomu, co se stalo. "Vypadal jako normální kluk s dobrým smyslem pro humor," prohlásila Margarita.

lud, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz