Bydlení

Mini domek na kolečkách má vše potřebné. Dokonce vlastní skleník

Malé domky rostou na oblíbenosti. Architekti z toho důvodu přicházejí s modernějšími verzemi, které nabízejí dostatečné pohodlí. Nový model má také skleník pro milovníky zahradničení.

Ve světě je stále populárnější bydlení na co nejmenších obytných plochách. Lidé chtějí žít ve městech, kde je ale často drahé zakoupit si pozemek. Umístit malé bydlení je často mnohem jednoduší.

Malé domky využívají především pracující lidé, kteří tráví většinu dne v zaměstnání. Menší prostor k bydlení pro ně tak není překážkou. Architekti proto navrhují propracované mini domky, jako je i nový model s názvem Elsa z dílny muže, který má 40 let zkušeností.

Domek je celý ze dřeva. Má dvě patra – nahoře je útulná ložnice. Nechybí moderní kuchyně, koupelna, ani menší obývací pokoj. Úložný prostor je umístěný pod schodištěm. Bydlení také nabízí prostornou zimní zahradu.

Související obsah

Stavba se nyní nachází ve Spojených státech a její cena je v přepočtu 1,8 milionu korun. V ceně je vše - vybavení, nábytek i obrazy od malíře. Domek je možné kamkoliv přepravit. Další mini domek najdete zde.

ham, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz