Slovensko

Soud: Martin natíral ženy výkaly a močil na ně, může na svobodu!

Soud: Martin natíral ženy výkaly a močil na ně, může na svobodu!
Zdroj: Profimedia

Martin Macko měl v roce 2015 útočit na ženy fekáliemi i močí a ačkoli sám vinu dříve přiznal, teď ji popírá. Soud v Bratislavě mu nyní dal osmiměsíční podmínku s více než ročním odkladem a byla mu nařízena sexuální léčba. I přes nepříliš tvrdý trest se muž na místě odvolal a tvrdí, že je nevinný.

Takzvaný "fekální fantom z Bratislavy", jak mu některá média ráda přezdívají, má na svém kontě několik nechutných útoků na ženy. Všechny se odehrály v roce 2015 v Bratislavě.

Muž podle obžaloby přistupoval k ženám, které si předem vytipoval, a pak (většinou zezadu) je natíral fekáliemi, případně na ně močil. Většinou si vybíral krásky s dlouhými vlasy, past sklapla v listopadu, kdy policisté oznámili, že útočníka dopadli.

Macka zadrželi na tramvajové zastávce v bratoslavské Karlové Vsi. Při zatčení byl celý zašpiněný od výkalů a pod vlivem alkoholu, informují tvnoviny.sk. Prokurátor ho obžaloval z trestného činu opakovaného výtržnictví.

Související obsah

Macko se ke svým činům přiznal a bratislavský soud ho letos v únoru nejprve osvobodil. Teď ten stejný soudce rozhodl o jeho vině - udělil mu podmínku. Nyní ale úplně otočil.

"Skutky, které jsou mi dávané za vinu, jsem nespáchal. A budu to tvrdit stále. Proces trvá už dva roky, což má negativní vliv na mou psychiku a chtěl bych, aby to už skončilo," sdělil u soudu. I přesto si vyslechl trest, kromě jiného má nařízené sexuální léčení. Macko se odvolal, rozsudek tak ještě není právoplatný.

lud, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz