Rekonstrukce

Rekonstrukce bytu se nyní vyplatí

Rekonstrukce bytu se nyní vyplatí

Realitní bublina vyšponovala ceny majetku na špici. Úroky jsou však výhodné, proto se vyplatí rekonstrukce.

Ceny nemovitostí v České republice rostou nejrychleji z celé EU. Prodávající jásají. Nejvyšší ceny jsou v Praze, Brně a Hradci Králové. V kombinaci s dostupností hypoték a půjček s nízkou úrokovou sazbou, pozitivních zprávách o ekonomické stabilitě a příznivém vývoji, přispívá vše zmíněné k obrovskému zájmu lidí o vlastní byty a domy.

Díky nízkým úrokovým sazbám na pořízení vlastní nemovitosti dosáhly i nižší socioekonomické skupiny obyvatel. Investice do nemovitostí je stále považována za konzervativní a nejméně rizikovou, což prokazuje i fakt, že si lidé na bydlení v roce 2016 půjčili dvakrát více peněz než v roce 2009. Za poslední dva roky to bylo celkem 153 miliard korun.

Související obsah

Tato situace však nebude trvat věčně, proto je dobré na ni teď zareagovat například rekonstrukcí bytu. Nejen, že není obtížné na ni získat potřebné finance, zároveň je to výhodné i z toho hlediska, že zhodnotíte své obydlí. Samozřejmě hlavním důvodem je fakt, že se vám bude lépe žít, budete se domů těšit a budete doma rádi trávit svůj volný čas. Možností je také rekonstrukce bytu a následný výhodný prodej.

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz