Přepadení

Lupič v Kadani přepadl kurýra, omráčil ho a ukradl mu peníze!

V Kadani na Chomutovsku zatím neznámý pachatel velmi brutálně napadl a pak i okradl řidiče přepravní společnosti a to ve chvíli, kdy muž připravoval zboží k vykládce. Útočník řidiče omráčil paralyzérem a pak mu odcizil tašku s penězi. Napadený muž skončil v nemocnici a po pachateli teď pátrá policie.

 Omráčený a s krvavou ránou na hlavě skončil po incidentu ze čtvrtečního podvečera řidič dodávky přepravní služby v Kadani. Během vykládky zásilek k němu přistoupil lupič a kromě rány do hlavy mu ke krku měl přiložit paralyzér.

Zraněného řidiče měli z auta vysvobodit lidé, kteří incident viděli. Zároveň přivolali policii a záchranku. Kriminalisté pak na místě zajišťovali stopy a prohledávali okolí, jestli lupič něco neodhodil.

Zatím není jasné, co všechno útočník ukradl, ale řidiči měla zmizet především taška s penězi. Kolik v ní bylo, policie neřekla. Ani rámcově. Lupič zatím uniká.


Související obsah

Za loupežné přepadení hrozí až desetileté vězení. Podle informací televize Nova má policie stopu, která by je měla k pachateli navést. Konkrétní kroky ale vyšetřovatelé nekomentují.

pez, Martin Kočárek, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz