Mise Nový domov

Michal z Mise šel s pravdou ven: Před smrtí měli s tátou spory

Ve středečním díle reality show Mise nový domov jste byli svědky šokujícího osudu mladého Michala z Přerova nad Labem. Zemřel mu táta, po kterém mu zbyl dům připomínající ruinu. Díky šikovnému týmu se ale jeho život od základu změnil.

Tam, kde kdysi byly jen cihly a prach, je dnes místo, které konečně připomíná domov. "Nechápu, jak se to mohlo takhle povést. Snažím se teď osamostatnit. Baráček je neskutečně krásný," popsal své pocity po natáčení Michal.

Když žil s tátou, byl napůl samotář a tak trochu se vychovával sám. Po tatínkově smrti se ale přestěhoval ke známým a zvykl si na to, že kolem sebe pořád má nějaké lidi. "Ten rozruch mi chybí," přiznal.

Úplně sám ale v domě není, bydlí s pejskem a někdy mu společnost dělá také jeho přítelkyně. Že by se k němu nastěhovala, ale zatím neplánují. "Přítelkyně bohužel zatím studuje, takže nemá tolik času být tady se mnou," posteskl si.

Během natáčení ho hodně drásalo, že se nemohl na rekonstrukci podílet od začátku do konce. Nenechali mu ani mobil, takže se nemohl dostat k žádným informacím, co se u něj děje. "Napadlo mě, že bych se vzbudil o půlnoci a šel se podívat s baterkou, ale neudělal jsem to," smál se.

Největší ránou pro něj bylo, když si z něj štáb vystřelil a řekl, že ho do projektu nevybrali. V té chvíli nemohl udržet slzy. "Myslel jsem si, že už nemám žádnou naději, že tady budu několik let dřít a snažit se to dát dohromady. Vím, že vlastními silami bych to nedal," přiznal.

Související obsah

Život se mu změnil od základů. "O všechno se musím postarat sám. Nemám tady člověka, na kterého bych hodil svoji odpovědnost. Není to lehké, ale když člověk přemýšlí, tak se to dá," svěřil se Michal.

Kolem domu mu zbývá ještě spousta práce. "Hodně věcí se musí vylepšit - zahrada, dvorek, tam ještě nic není. Musím zasadit trávník, sehnat si sekačku, musí se začít od nuly. Ale bude to dobré, mě to baví," řekl.

Natáčení ale nebyla procházka růžovým sadem. Setkal se s obrovským množstvím negativních komentářů kvůli tomu, jak bydlel. "Když jsem to viděl, málem to se mnou seklo. Říkal jsem si, že psychicky to nemůžu dát, že do toho nepůjdu," přiznal. Nakonec ho ostatní přesvědčili, že soudí jen ti, kteří jsou závistiví.

Za to, jak dříve s otcem žili, se styděl. "Věděl jsem, že s tím nic neudělám, protože to bylo tátovo. Bouchl do stolu a nemohl jsem nic," popsal, jaké spory s tátou měli. "Ale snažil jsem se, koupil jsem pračku, jezdil jsem na nákupy," dodal.

Související obsah

Hodně lidí vůbec netušilo, v jak příšerných podmínkách vyrůstal. Domů si nikdy nikoho nepozval. "Hrozně moc jsem se snažil vypadat jako všichni ostatní, abych zapadal, protože na základce to tak nebylo. To jsem chodil třeba ve špinavém oblečení a pochopil jsem, že takhle to není správné," řekl Michal.

Nestihli jste středeční díl Mise nový domov v televizi? Pustit si ho můžete zdarma na NOVA Plus, všechny díly jsou ke zhlédnutí na VOYO.

mom, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz