Mise Nový domov

Michalovi se ozvala máma a sourozenci! Nedopadlo to dobře

Ve středečním díle Mise nový domov stál náš tým před vůbec největší výzvou. Snažil se totiž opravit dům, který hrozil, že brzy spadne. Vše se nakonec podařilo a zapojila se spousta dobrovolníků. Vztahy s těmi nejbližšími ale ani natáčení nespravilo.

Michal žil v polorozpadlém domě v Přerově nad Labem se svým tátou. Máma od nich odešla, když mu bylo jen pár týdnů. A ani ostatní příbuzní je příliš často nenavštěvovali.

Michalův táta měl přitom z dřívějšího vztahu syna a dceru. Oba bydlí v Jihlavě, takže do Přerova to mají daleko. Otec je navíc do domu ani nepustil, když přijeli na návštěvu. "Bral je do hospody, kde trávil většinu času. Oni sem nakonec ani moc jezdit nechtěli," popsal Michal.

A to se příliš nezměnilo ani po tátově smrti, ani po natáčení. "S bráchou a ségrou v kontaktu jsem, ale jen tak jednou za rok. Ozvali se jen kvůli dědickému řízení," svěřil se Michal.

Související obsah

Nic neví ani o mámě, která od nich odešla, když mu bylo pouhých šest týdnů. "Volala mi, je to tak rok zpátky. Chtěla se sejít a já souhlasil. Ale nakonec jsem na to neměl, pro mě je to v podstatě cizí člověk. Nemám v plánu se s ní někdy setkat," zakončil Michal.

Nestihli jste Misi nový domov v televizi? Středeční díl si můžete zdarma pustit na NOVA Plus, všechny jsou ke zhlédnutí na VOYO.

mom, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz