Bydlení

Eko dům postaví za 6 hodin! Má dvě patra a láká i cenou

Eko dům postaví za 6 hodin! Má dvě patra a láká i cenou
Zdroj: facebook

Nové mini domky se dají postavit za šest hodin. Majitelé je mohou jednoduše přestěhovat z místa na místo. Velkou výhodou je i jejich cena.

Italská společnost vyrábí skládací domečky. Pokud si jeden objednáte, společnost vám ho doručí a na místě poskládá. Postavit se dá kdekoliv a nejsou k němu ani betonové základy. Jakmile se dokončí plány, dům doručí do 60 dní.

K tomu, aby byl postaven, vystačí tři lidé a zhotoví ho za šest hodin. Obytná plocha činí 27 metrů čtverečních. Jeho cena v přepočtu vychází na 713 tisíc korun. Pokud zájemcům rozměr nevyhovuje, mají možnost si zakoupit větší variantu. Za 1,5 milion mohou mít domek o rozloze 84 metrů čtverečních. Firma jich nabízí pět variant a velikostí.

Útulné bydlení má kuchyň, koupelnu i úložný prostor. První patro patří ložnici. Záleží na velikosti domku, kterou si zájemce zakoupí. 

Protože se jedná o nabídku pro celosvětový trh, je domeček odolný i vůči zemětřesení. Je vybaven i ekologickými technologiemi - má solárními panely, LED osvětlení, efektivně a ekologicky využívá dešťovou vodu.

Související obsah

Domek je úsporný i z dlouhodobého hlediska. Jeho výhodou také je, že jej můžete složit a přestěhovat na jiné místo. Domov si vytvoříte tam, kde právě budete zrovna chtít žít.

ham, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Bydlení

Důležité Události

Píše se na Deník.cz