Gay

Oblíbený youtuber Kovy přiznal, že je gay. A není zdaleka sám

Oblíbený youtuber Kovy přiznal, že je gay. A není zdaleka sám
Zdroj: YouTube.com

Oblíbený youtuber Karel Kovář alias Kovy přiznal, že je gay. Svou sexuální orientaci odhalil jak v nedávno vydané knize, tak v rozhovoru v televizi. Zařadil se tak po bok mimo jiné Anety Langerové nebo Pavla Vítka.

Kovy, který se věnuje mimo jiné i politice a dalším tématům, která čeští youtubeři příliš často neřeší, má na svém kanále skoro 650 tisíc odběratelů.


Svoji orientaci odhalil podle vlastních slov nejprve kamarádům, pak rodičům a nakonec i fanouškům v nedávno vydané knížce. Teď se o všem rozpovídal v talkshow na Óčku.


Tam třeba vysvětlil, že o odhalení své orientace zatím nenatočil video, i když by asi přitáhlo i diváky, kteří ho jinak nesledují. Lidé by si ale prý mohli myslet, že se jen snaží "být zajímavý".


Známý youtuber se zařadil po bok jiných celebrit, které se rovněž netají svou homosexuální orientací. Patří mezi ně například zpěvačka Aneta Langerová, zpěvák Pavel Vítek, ale také například herec a dabér Michal Jagelka.


Související obsah


K tomu, že ji přitahují jiné ženy, se ovšem přiznala i tenistka Martina Navrátilová. Náklonnost ke stejnému pohlaví celý život tajil herec známý z filmu Adéla ještě nevečeřela Michal Dočolomanský, gayem byl například i autor Spalovače mrtvol Ladislav Fuks.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Gay pár se vyfotil po 24 letech na stejném místě jako kdysi. Reakce lidí je neuvěřitelná!

Revoluční ochrana před nákazou HIV! Všechny gaye prý může zachránit tento lék

pez, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz