Exhibicionista

Exhibicionista onanoval v parku: "Mám desítky obětí," chlubí se

Exhibicionista onanoval v parku: "Mám desítky obětí," chlubí se
Zdroj: Profimedia

Policie hledá oběti exhibicionisty, který obtěžoval ženy na Praze 6. Sám se prý hrdě hlásí k desítkám případů. Muž je obviněn z trestného činu výtržnictví se sexuálním podtextem.

Počátkem prosince zadrželi kriminalisté exhibicionistu z Prahy 6. Zadrženému muži je 32 let. Na své oběti čekal v křoví u křižovaty ulic Mrkvičkova a Šímova, nebo kolem ulic Laudova a Nevanova.

"Na těchto místech si měl dvaatřicetiletý muž, vždy mezi šestou a sedmou hodinou ráno, vyhlédnout svou oběť. Před tu pak vyskočil z křoví, nebo jiného úkrytu, a začal masturbovat. Pokud se mu dotyčná opravdu líbila, dal to najevo tak, že se ji snažil ještě osahávat,“ uvedl mluvčí policie Tomáš Hulan. Exhibicionistovi teď hrozí až tříletý trest za mřížemi.

Vůči obviněnému mají kriminalisté zadokumentováno několikero takových „útoků“ za poslední období pár týdnů. Nicméně on sám se hrdě hlásí k několika dalším desítkám obdobných situací, kterých se měl na vyjmenovaných místech dopustit.

Související obsah

"Proto se nyní obracíme s prosbou na další možné oběti tohoto exhibicionisty. Prosím každou ženu či dívku, které byly obdobným způsobem "překvapeny“, aby se přihlásily kriminalistům šestého oddělení prvního policejního obvodu prostřednictvím linky tísňového volání 158,“ vyzývá další oběti k součinnosti mluvčí policie Tomáš Hulan.

Určitou nápovědou poškozeným může být exhibicionistův částečný popis. Dvaatřicetiletý muž byl v převážné většině popsaných útoků oblečen do černé mikiny s kapucí, kterou měl z poloviny zakrytý obličej, a černých volnějších kalhot.

hru, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz