Jiří Menzel

FOTO z nemocnice: Jiří Menzel se probral, sílu mu dodávají dcerky!

Manželka Jiřího Menzela i jeho dcerky mají důvod k radosti. Režisér se po náročné operaci mozku rychle zotavuje a podle informací TV Nova už začal s rehabilitací. Den před Vánocemi se Olga Menzelová pochlubila fotkou z nemocnice, na které už je Menzel při vědomí.

"Víra, naděje, láska... Krásné Vánoce přejeme," okomentovala Olga Menzelová dvě fotky, které sdílela na facebooku. Na jedné z nich leží Jiří Menzel na nemocničním lůžku obklopen dcerami Annou a Evou.

Z druhého snímku přímo vyzařuje láska dívek k tatínkovi. Každá ho drží za jednu ruku, zatímco Menzel spokojeně odpočívá. Obě fotky představují naději, že se jeho stav bude postupně zlepšovat a oscarový režisér se plně zotaví.

 

Podle informací TV Nova se Menzel probral z umělého spánku už minulý týden, ihned začal s rehabilitací. V komatu byl několik týdnů poté, co musel podstoupit náročnou operaci mozku. Vyhráno ještě nemá, ale podle zdroje z jeho okolí je vše na nejlepší cestě.

Související obsah

Úspěšný filmař zkolaboval po návratu ze služební cesty na Slovensku. Spekuluje se, že přechodil zánět středního ucha, což se na jeho zdravotním stavu nehezky podepsalo. Ze Slovenska tak zamířil rovnou do Ústřední vojenské nemocnice.

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz