Sleva

Povánoční slevy startují! Někde zlevňují zboží až o 80 procent

Povánoční slevy startují! Někde zlevňují zboží až o 80 procent
Zdroj: Profimedia

Řada Čechů najde každý rok pod vánočním stromečkem peníze, většinou v obálce. A i když by asi bylo nejlepší bankovkami zalepit díry v rodinném rozpočtu, je tu velké lákadlo v podobě povánočních výprodejů.

A slevy po svátcích už jsou v plném proudu - hlavně internetovým prodejcům totiž hraje do karet zákon omezující otevírací doby kamenných obchodů.

"Hvězdný výprodej jsme spustili na Štědrý den a nejvyšší slevy budou dosahovat 70 procent. Největší zájem je o domácí spotřebiče, jako ledničky, pračky a sušičky, ale také tablety, chytré telefony a televizory," říká mluvčí Euronics Lenka Mastešová.

Slevy se rozjely i v dalších e-shopech - například Alza.cz láká ty, kterým po Vánocích ještě zbyly peníze, na slevy až osmdesát procent.


Související obsah


Stejně mohutně zlevněné zboží se dá najít i na Kasa.cz, nákupní šílenství pokračuje i na Mall.cz nebo v Datartu. Zahanbit se pochopitelně nechtějí nechat ani hypermarkety a obchodní řetězce, kterým skončil nedobrovolný dvouapůldennní prodejní půst.

"Již tradiční povánoční slevy spustí obchody Tesco po celé České republice ve středu v 7:00. Vztahovat se budou na stovky produktů, především na sortiment hraček, vánočních dekorací, oblečení, kosmetiky nebo vybraných domácích potřeb a elektroniky," vypočítává mluvčí řetězce Václav Koukolíček.


Ve většině míst povánoční výprodeje běží bez přestávky celý prosinec a pokračují v lednu. Dá se ovšem čekat, že to nejžádanější zboží se vyprodá mnohem dřív.


Pusťte si reportáž o povánočních výprodejích:


pez, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz