Volební spot

Kandidáti na Hrad ukázují volební spoty. Nemá ho jen Zeman

Do prezidentských voleb zbývají přesně dva týdny, a tak kandidáti na nového prezidenta nelení. Kromě- billboardů, předvolebních debat a setkání s občany teď někteří představili i své volební spoty.

Kandidátů je devět a osm z nich má předvolební spot - každý je stejně jako kandidáti sami úplně jiný. Třeba Marek Hilšer při natáčení zapojil i rodinu včetně své babičky.

Bývalý premiér Mirek Topolánek zapojuje do kampaně několik spotů. Nejdůležitější je pro něj prý ten s dvanáctiletým chlapcem Dominikem. Programové priority totiž předvedl znakovou řečí. A učení bylo prý hodně těžké.

Na jednoduchost vsadil Petr Hannig, Vratislav Kulhánek zase ve svém klipu ukazuje tři věci, které jsou mu nejblíže - továrnu a lidi z ní, auta a sport.


Související obsah

Ve spotu kandidáta Jiřího Hynka nepromlouvá jen on sám, ale i jeho žena. Pavel Fischer naopak příliš neprozradil - tak trochu tajemný chce zůstat do 2.ledna, kdy spot oficiálně zveřejní.

Volební klip nemá současný prezident Miloš Zeman, protože kdyby ho měl tak by podle jeho mluvčího šlo o osobní předvolební kampaň - tu prý Miloš Zeman nevede.

pez, Lucie Heřmanská, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz