Domek

Mladá žena postavila hobití domek! Lidé ho mohou vyzkoušet

Pokud jste fanoušci J. R. R. Tolkiena, líbily se vám knihy a filmy, jako je Pán prstenů či Hobit, tak se vám pravděpodobně bude líbit i hobití domek, který postavila mladá Američanka. Nyní ho nabízí k pronajmutí.

Mladá Američanka se rozhodla postavit neobvyklý domeček. Inspirována příběhem "Hobita z knih a filmů Začala hledat pozemek pro výstavbu "hobitího" domku ve Washingtonu. Zkušenosti získala díky stavbě na stromě, kterou postavila. Kristie Wolfeová tak brzy dostala „chuť“ na další stavbu.

Nakonec našla levný, pěti akrový pozemek, za který zaplatila 18 tisíc dolarů, v přepočtu a stavba mohla začít. S pouze ručně nakreslenými plány na malém papíře byla schopná získat povolení a pustila se do stavby s velkou pomocí rodiny a přátel.

Stavba má útulně zařízené pokojíky, do kterých vedou kulaté vstupy bez dveří. Interiér je zařízený z přírodních materiálů, převážně ze dřeva. I podlaha je velmi originální, je zařízena z malých dřevěných kulatin.

 

Související obsah

I okolí domku vypadá jako z příběhů o Hobitovi. Zájemci si mohou bydlení v krásném domku sami vyzkoušet. Majitelka domek pronajímá přes Airbnb. Kristie je na domeček, za který zaplatila 8 tisíc dolarů, patřičně hrdá. Na její výsledek se sami podívejte ve videu a galerii.

ham, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz