Pejskař

Muž venčil na poli psa bez vodítka, skončil s proraženou lebkou!

Muž venčil na poli psa bez vodítka, skončil s proraženou lebkou!
Zdroj: tvnoviny.sk

Brutální reakci vyvolal slovenský pejskař, který svého miláčka venčil na okraji Topoľčan bez vodítka. Právě to se zřejmě nelíbilo útočníkovi, který muže udeřil polenem do hlavy a nechal ležet v kaluži krve. Věrný pes zůstal po jeho boku, dokud nepřijeli záchranáři.

Na hrázi za hranicemi města chodí obyvatelé venčit psy běžně. U řeky mezi stromy zase ve stanech přespávají bezdomovci. Dosud ale mezi nimi nebyli žádné problémy, píše slovenský portál tvnoviny.sk.

Až do doby, než šel svého čtyřnohého miláčka k řece vyvenčit 42letý muž. Psa po chvíli procházky nechal běhat bez vodítka, to se ale zřejmě jednomu z bezdomovců nelíbilo. Mezi muži se měla strhnout hádka.

"Poškozeného měl útočník udeřit kusem dřeva do oblasti hlavy," uvedla policejní mluvčí Božena Bruchterová. Po útoku zůstal pejskař dlouhou dobu ležet v kaluži krve - bez pomoci. Záchranáře zavolal až jiný muž, který na hrázi také venčil psa.

Související obsah

Napadeného majitele převezla sanitka do nemocnice s otevřenou zlomeninou lebky. "Pacient je v umělém spánku, na umělé plicní ventilaci. V současnosti je jeho stav stabilizovaný, ale čekají ho ještě další vyšetření," sdělila mluvčí nemocnice.

Bezdomovcův příbytek zůstal prázdný, policisté ho zadrželi. "Obviněný muž byl umístěn do cely policejního zadržení a v případě prokázání viny mu hrozí trest odnětí svobody na čtyři až deset let," doplnila Bruchterová.

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz