Tereza H.

Z české pašeračky je miláček Pákistánců! Kvůli jediné fotce

Tereza H., kterou zadrželi v Pákistánu, je mladá a atraktivní žena. I díky svým blond vlasům je pro Pákistánce objektem zájmu. Místní média ji nyní označují za miláčka sociálních sítí. Velký zájem vyvolala fotka s celníky.

Pákistánské úřady se dohadují, kdo povede vyšetřování se zadrženou Češkou. Právě "válka o českou modelku," jak ji v pákistánských médiích označují, vyvolává na sociálních sítích velké reakce. Nejen že po internetu kolují fotky s pózující Terezou, zájem vyvolává i fotka s celníky.

Reakce jsou různé: "Vzrušení celníků je pochopitelné a čekám od nich maximální možné nasazení“. "Kdo je tady vlastně zadržený?" Lidé se podivují nad tím, že se Tereza usmívá a nevypadá jako někdo, s kým je vedeno vyšetřování. "Fotka: Česká modelka v Pákistánu kvůli módní přehlídce. Realita: Češka zadržená kvůli pašování drog," je jedním z mnoha komentářů.  

Tereze se na letišti Allama Iqbal v Pákistánu podařilo projít dvěma bezpečnostními kontrolami. Do letadla se už ale nedostala, zadrželi ji celníci. Jejich podezření na mladou Češku se potvrdilo, v zavazadlech pašovala celých devět kilogramů heroinu.

Tereza se údajně živila i prostitucí. Jezdila se svou kamarádkou Simonou do Švýcarska, kde měly pracovat jako luxusní prostitutky u agentury Schweden girls. Redakce TN.cz proto oslovila majitele eskortní služby a požádala o vyjádření.

ham, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz