Pokoj

Rodina našla pod podlahou místnost! Ukrývala staré tajemství

Rodina našla pod podlahou místnost! Ukrývala staré tajemství
Zdroj: YouTube.com

Rodina z amerického Idaha je v šoku. Pod podlahou v garáži našla něco podivného. Doufají, že za tím není nic zlověstného.

Brittany Bushovou a její rodinu probudil uprostřed noci hluk. Okamžitě utíkali zjistit, co ho způsobilo, ale nic nenašli. Až další den objevili díru uprostřed garáže, která k jejich překvapení nebyla prázdná. Ukrývala pokoj, o kterém neměli tušení.


 

"Otevírala jsem dveře garáže, chtěla jsem do ní vkročit, ale cítila jsem, jak moje noha pořád klesá," popsala žena. "Naše garáž se propadla," zakřičela celá v šoku. Nebyl to ale jen prázdný pokoj. Rodina v něm objevila například nábytek, kabelku, natáčky na vlasy, hračky a starý dopis. Je hodně nečitelný, ale prý to vypadá, že jde o informace o navrácení věcí ze zdravotnického zařízení.

O tajném prostoru nikdo nevěděl. Nebyl zakreslen v plánech domu. Pojišťovák, který přijel nehodu ověřit, byl překvapen, že podlaha vydržela tak dlouho. Byla údajně velmi tenká a je možné, že ukrývá další prostor.

Související obsah

Rodina se snaží zjistit, jestli je za záhadným prostorem nějaký příběh. Jen doufají, že to není nic zlověstného. "Prý nemáme být překvapeni, jestli se tam najde i mrtvola," dodala žena s tím, že z prostoru se může vyklubat atomový úkryt.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Vyšetřovatel prozradil HROZNÉ TAJEMSTVÍ prince Charlese: Zabil Dianu a její tělo nelidsky zlikvidoval!

Žena (95) měla doma celý život obrovské TAJEMSTVÍ! Odhalením pobouřila celý svět

ham, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz