Ošetřovatelka

OTŘESNÉ: Ošetřovatelka mlátila stařenku, řvala na ni, že smrdí!

Otřesný případ řeší v těchto dnech v Británii. Rodině se podařilo natočit, jak ošetřovatelka mlátí jejich nemocnou matku.

Starat se o člověka trpícího demencí není jednoduché a vyžaduje trpělivost. Tu ale zjevně ošetřovatelka Gina Owenová (46) z Ketteringu v Northamptonshiru se starou paní neměla. Místo toho, aby jí pomáhala a starala se o ni, tloukla ji přes zápěstí. Informuje o tom britský Mirror.

Rodině se už dříve zdálo chování ošetřovatelky podezřelé, mysleli si ale, že je jenom líná a práci neodvádí na sto procent. Nastražili proto do pokoje maminky Sabiny (78) telefon s kamerou a rozhodli se, že si ženu proklepnou.

To ale netušili, jakou hrůzu uvidí. Jen dvacet minut potom, co odešla jedna ze Sabininých dcer, nastalo peklo. Stará paní si chtěla schovat ruku pod deku, to se ale Gině nelíbilo. Začala stařenku bít přes zápěstí. To se po chvíli opakovalo znovu. Nakonec z polonahé stařenky deku strhla a řvala na ni, že smrdí.

Související obsah

To už ale do pokoje vtrhla druhá ze Sabininých dcer, která vše na videu viděla. Ošetřovatelku okamžitě vykázala. "Nechtěla jsem vás naštvat, promiňte"“ řekla na svou obranu Gina a než odešla, ještě si stihla dojíst pudink. Ošetřovatelka se dostala do rukou policie, skončila ale jen s napomenutím.

mom, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Berlusconi nebude kandidovat na italského prezidenta

Kontroverzní politik a bývalý italský premiér Silvio Berlusconi (85) se rozhodl, že nebude kandidovat v italských prezidentských volbách. Měl podporu koalice pravicových stran, ale ta mu nezaručovala úspěch. K tajné volbě se v pondělí sejde přes tisíc poslanců a regionálních delegátů. Za favorita je považován současný premiér Mario Draghi.

Krátká zpráva

Rusko podle Britů plánuje dosadit do čela Ukrajiny “svého“ politika

Britské ministerstvo zahraničí zveřejnilo informaci, že ruský prezident Vladimír Putin plánuje spiknutí s cílem dosadit do čela Ukrajiny “svého“ tedy prokremelského politika. Velmi neobvyklé je, že uvedlo i jeho jméno. Má jím být Jevgenij Murajev, majitel médií a někdejší poslanec ukrajinského parlamentu, který se již dříve vyslovil pro ruskou anexi Krymu.

Píše se na Deník.cz