Antikoncepce

Dívka i přes prášky otěhotněla. Největší šok měl ale teprve přijít!

Dívka i přes prášky otěhotněla. Největší šok měl ale teprve přijít!
Zdroj: facebook

V naprostém šoku zůstala 26letá Beth, když zjistila, že čeká dítě. Dlouhá léta totiž brala antikoncepci a byla si jistá, že se nic takového nemůže stát. Další překvapení přišlo při prvním vyšetření ultrazvukem.

Pravděpodobnost, že se něco takového stane, vypočítali lékaři na 25 tisíc ku jedné. Beth Mortonová z britského Essexu rozhodně nebyla na mateřství připravená a děti neplánovala. Její tělo se ale rozhodlo jinak, píše portál Daily Mail.

"Byla jsem šokovaná, když jsem zjistila, že jsem těhotná. Brala jsem antikoncepční pilulky, po celá léta, takže jsem si nikdy nemyslela, že se to stane. Děti v té době ani nebyly na pořadu dne," prohlásila Beth.

Ještě větší překvapení ale mělo teprve přijít. Na vyšetření ultrazvukem gynekoložka objevila, že Beth čeká trojčata! "Myslela jsem, že si dělá legraci, ale byl to fakt, viděla jsem je. Rozplakala jsem se, nemohla jsem to zpracovat. Danny byl šťastný, ale já jen v šoku," doplnila mladá maminka.

 

Lékaři jí doporučili, aby se jednoho nebo dvou dětí vzdala, aby měly ostatní větší šanci na přežití a zdraví. To ale dívka odmítla. "Jak bych si mohla vybrat jen jedno z nich? Chtěli jsme co nejlepší šance pro všechny tři. Vím, že to bylo riskantní, ale věřila jsem, že doktoři se postarají o nás všechny," svěřila se.

Související obsah

Trojčátka se narodila v červnu, ve 35. týdnu Bethina těhotenství. Všechna miminka vážila jen těsně přes dva kilogramy a byla zdravá. Beth a Danny tak přivítali holčičku Lolu a chlapečky jménem Ralphie a Archie. "I když to byl nejdřív šok, dnes už bych neměnila. Miluju je a miluju být máma," uzavřela Beth.

ČTĚTE TAKÉ:

VÁŠ PŘÍBĚH: Otěhotněla jsem i přesto, že jsem brala ANTIKONCEPCI
Mýty a pravda o antikoncepci: Co je pravda a co lež?

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz