Napadení

Kotrba po potyčce s bezdomovci na sjezdu ČSSD přišel o práci!

Kotrba po potyčce s bezdomovci na sjezdu ČSSD přišel o práci!

Analytik a komentátor Štěpán Kotrba, který podle svědků v neděli na sjezdu ČSSD v Hradci Králové bezdůvodně napadl dvojici bezdomovců, přišel kvůli incidentu o práci.

Kotrba byl na sjezd akreditovaný za Český rozhlas, pro který externě vypracovával analýzy. Instituce ústy svého mluvčího Jiřího Hošny jeho chování odsoudila už v neděli.


O den později Hošna na dotaz TN.cz řekl, že incidentem se Český rozhlas hodlá zabývat a vyvodí z něj důsledky. A reakce byla velmi rychlá.

"Český rozhlas s analytikem Štěpánem Kotrbou zastavil externí spolupráci. Incident v Hradci Králové považujeme za jeho osobní selhání. Jeho reakce byla nepřiměřená a poškodila dobré jméno Českého rozhlasu," nebral si servítky Hošna.


Související obsah

O celou událost před hradeckým kulturním domem se zajímají už i policisté. Těm sice napadení dvojice bezdomovců pepřovým sprejem nikdo nehlásil, vším se ale začali zabývat sami, když se informace o potyčce objevily v médiích a na sociálních sítích.


Na agresi odpověděla i sociální demokracie. "Podobné chování ČSSD v žádném případě netoleruje a tolerovat nebude. Proto Štěpán Kotrba nebude mít přístup na budoucí akce strany," řekl TN.cz mluvčí ČSSD Mikuláš Klang. 

pez, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz