Zahraničí

Útok před základní školou: Žák připravil učitelce nechutný zážitek

Útok před základní školou: Žák připravil učitelce nechutný zážitek
Zdroj: Profimedia

Chvíle zděšení a znechucení prožila učitelka základní školy ve slovenských Rudňanech. Před školou si na ni počkal žák ze sousední speciální školy a vytáhl na ni své přirození. Když se snažila dostat do auta, začal ji pronásledovat.

Když učitelka před několika dny odcházela ze školy, čekalo ji nepříjemné překvapení. "Ten chlapec se otočil a už když jsem zavírala dveře, viděla jsem, že má v ruce pohlavní úd," uvedla pro televizi JOJ.


Učitelka se snažila žáka ignorovat a rychle se dostat do svého zaparkovaného auta, žáka to však neodradilo. Naopak, neustále se snažil upoutat její pozornost, pokládal jí otázky a utíkal za ní.


"Stále se mě na něco ptal a chtěl, abych se na něj dívala. Je to nepříjemný pocit. Stále myslíte na to, co se může stát," dodala ohrožená učitelka.


Situace byla o to horší, že žák před školou nebyl sám. Opodál stál kamarád, který se neustále smál. Učitelka si oddechla, až když seděla v bezpečí svého auta. Dvěma žákům by se totiž nedokázala ubránit.


Případ vyšetřuje obvodní oddělení policejního zboru jako podezření z výtržnictví. Podle místních pedagogů není tento případ ojedinělým a učitelé se často potýkají s agresivitou žáků a jsou bezmocní.

Související obsah

"Dva chlapci začali během hodiny kolegyně masturbovat. Máme to velmi těžké. Zákony jsou tak postavené, že my učitelé nemůžeme nic a oni mohou všechno," dodala na závěr učitelka.

kik, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz